PFRON szuka specjalistów ds. postępowań skargowych na brak dostępności
W związku ze zbliżającym się wdrożeniem przepisów dotyczących postępowania skargowego, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych prowadzi rekrutację pracowników do rozpatrywania oraz obsługi skarg na brak dostępności. Obecnie do pracy w Oddziałach Mazowieckim i Małopolskim poszukujemy kandydatów na stanowisko „Specjalista ds. postępowań skargowych na brak dostępności informacyjno-komunikacyjnej” – informuje PFRON.
Więcej szczegółów o ogłoszeniach:
- Specjalista ds. postępowań skargowych na brak dostępności informacyjno-komunikacyjnej Oddział Mazowiecki,
- Specjalista ds. postępowań skargowych na brak dostępności informacyjno-komunikacyjnej Oddział Małopolski.
Niedługo kolejne nabory
„Pragniemy podkreślić, że PFRON jest pracodawcą przyjaznym Osobom z niepełnosprawnościami. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb Osób niepełnosprawnych. Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w PFRON wynosi powyżej 13%” – informuje Fundusz.
Jednocześnie dodaje, że w najbliższym czasie planowane są kolejne nabory.
„Dlatego zachęcamy osoby zainteresowane do śledzenia na bieżąco aktualnych ofert pracy na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PFRON” – zachęca PFRON.
Komentarze
-
... a gdzie można zgłosić brak dostępności PFRON? Kto ukarać może PFRON?
14.05.2021, 12:25Takiej np. osobie na wózku windę i podjazd PFRON załatwi, inny dostanie asystenta języka migowego do komunikacji, ale wymagając prawa jazdy, to ON niewidomej nie dostosuje stanowiska i nie zapewni asystenta-kierowcy/ autonomicznego samochodu, który jeździ sam. Zamiast tego odrzuca CV, bo niewidomy nie ma prawa jazdy (przepisy o ruchu drogowym) i nie spełnia wymagań. :) Coś mi tu pachnie dyskryminacją ON.odpowiedz na komentarz -
Specjalista
12.05.2021, 16:19Specjalista na specjaliście i nic z tego nie wynika,tylko pieniądz dla tych specjalistówodpowiedz na komentarz
Polecamy
Co nowego
- W 2025 roku nowe kryteria dochodowe w pomocy społecznej
- Rehabilitacja lecznicza Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. O czym warto wiedzieć
- Czego szukają pod choinką paralimpijczycy?
- Gorąca zupa, odzież na zmianę – każdego dnia pomoc w „autobusie SOS”
- Bożenna Hołownia: Chcemy ograniczyć sytuacje, gdy ktoś zostaje pozbawiony prawa do samodzielnego podejmowania decyzji
Dodaj komentarz