Robert Korzeniowski: Zwycięstwo niesie
Dlaczego jego treningi judo nie podobały się władzom PRL-u? Czego nie może wybaczyć „Przeglądowi Sportowemu”? Co musiał zmienić, by sięgnąć po medale i gdzie widzi przyszłość chodu? Czterokrotny mistrz olimpijski wyjaśnia, o co chodzi w chodzeniu, dokąd zaszedł po zakończeniu kariery zawodniczej, jak idzie przez życie i gdzie jeszcze planuje dojść.
Posłuchaj podcastu
-
na platformie YouTube.com:
Transkypcja podcastu „Robert Korzeniowski: Zwycięstwo niesie”.
Cykl podcastów pt. Wizja świata
Różne punkty widzenia i życiowe losy. Różne marzenia, działania i cele. Różne drogi do celu. Każdy gość dziennikarki Integracji Ilony Berezowskiej ma własną wizję świata. Poznajmy je wszystkie.
W cyklu ukazały się także:
- „Bałem się odebrać sobie życie” – rozmowa z Krzysztofem Głombowiczem, dziennikarzem, sportowcem, korespondentem i komentatorem sportowym (m.in. pięciu igrzysk paraolimpijskich).
- „Robiłam to na ławkach w parku, na podłogach” – rozmowa z Anną J. Nowak, inicjatorką akcji Przewijamy Polskę, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Dorosłych z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym „Żurawinka” w Poznaniu, mamą 36-letniej Agnieszki, niesłyszącej, niemówiącej, całkowicie zależnej
- „Gdyby mi to zaproponowano, to nie wiem, czy bym nie odmówiła” – o wyzwaniach i zadaniach w życiu dojrzałym mówi Janina Ochojska, założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej, europosłanka, laureatka I edycji Nagrody Prezydenta Gdyni im. Piotra Pawłowskiego
- „Matki nieodkładalnych” – rozmowa z matkami dzieci z niepełnosprawnościami: Agnieszką Nantką, Anną Stężały-Pocztańską i Dominiką Chabin-Pactwą.
Podcast powstał w ramach zadania „Promocja sportu” dofinansowanego
ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej
Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz