Poznajmy kandydatów rywalizujących o nagrodę Osobowości Internetowej w ramach konkursu „Człowiek bez barier 2024”
Kapituła Konkursu „Człowiek bez barier” po raz kolejny wybierze laureatów, w tym osobę, która otrzyma główny tytuł „Człowieka bez barier”. Ich nazwiska i osiągnięcia poznamy, jak co roku, podczas uroczystej Gali Konkursu „Człowiek bez barier”, która odbędzie się 3 grudnia br.
Ty też możesz wybrać!
Również jak co roku swoje nagrody w ramach konkursu „Człowiek bez barier” przyznają Czytelnicy portalu Niepelnosprawni.pl. Już dziś można głosować na zwycięzcę w kategorii „Osobowość Internetowa”.
Nagroda przyznawana jest osobie, która zdaniem użytkowników Internetu jest najbardziej aktywna w sieci, swoim działaniem najlepiej wspiera osoby z niepełnosprawnościami oraz motywuje je do działania. 24 października odbędzie się z kolei głosowanie na Nagrodę Publiczności, o którą będzie walczyć 20 półfinalistów konkursu.
Wybierz już dziś!
Wybory „Osobowości Internetowej 2024” zaczynają się już dziś, 11 października. Głosy można oddawać do środy, 23 października, do godz. 12:00.
Co zrobić, aby oddać głos? To proste!
-
Wejdź na stronę https://cbb.integracja.org/ w zakładkę Głosowanie.
-
Wybierz kandydata, na którego chcesz zagłosować.
-
Kliknij przycisk GŁOSUJ zlokalizowany przy jego sylwetce.
-
Podaj aktywny adres e-mail, na który wyślemy wiadomość z linkiem potwierdzającym Twój udział w głosowaniu. Uwaga! JEDEN ADRES E-MAIL może być wykorzystany tylko raz w trakcie trwania głosowania!
-
Sprawdź swoją skrzynkę pocztową (także foldery SPAM, powiadomienia, inne etc.) i kliknij w link potwierdzający udział w głosowaniu – dopiero wtedy Twój głos zostanie dodany.
Regulamin głosowania internetowego na Osobowość Internetową w Konkursie „Człowiek bez barier 2024” dostępny jest na stronie konkursu: https://cbb.integracja.org/.
Wybierz kandydata godnego miana Osobowości Internetowej!
Komentarze
brak komentarzy
Polecamy
Co nowego
- W 2025 roku nowe kryteria dochodowe w pomocy społecznej
- Rehabilitacja lecznicza Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. O czym warto wiedzieć
- Czego szukają pod choinką paralimpijczycy?
- Gorąca zupa, odzież na zmianę – każdego dnia pomoc w „autobusie SOS”
- Bożenna Hołownia: Chcemy ograniczyć sytuacje, gdy ktoś zostaje pozbawiony prawa do samodzielnego podejmowania decyzji
Dodaj komentarz