Konkurs! Sprawdź swoją wiedzę i wygraj 500 zł!
Wiedza to pieniądze. Tę banalną prawdę znają wszyscy, ale nie zaszkodzi co jakiś czas jej powtórzyć. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować konkurs „Sprawdź swoją wiedzę!”. Teraz każdy może sprawdzić na własnej skórze, jak wiedza zamienia się w pieniądze.
Z myślą o naszych Czytelnikach przygotowaliśmy zestaw pięciu pytań dotyczących różnych dziedzin finansów. Odpowiedzi na nie można znaleźć w artykułach zamieszczonych w naszym serwisie www.finansebezbarier.pl.
- Co to jest lokata i kiedy opłaca się ją założyć?
- Czym jest poduszka finansowa?
- Kiedy można ogłosić upadłość konsumencką i co się z tym wiąże?
- Czym się różni AC od OC?
- Jak nie wpaść w pętlę zadłużenia?
By wziąć udział w konkursie, trzeba tylko przesłać odpowiedzi na wszystkie pięć pytań na adres e-mail: mateusz.rozanski@integracja.org do 21 grudnia 2015 roku. Nagrody w wysokości 500, 300 i 200 zł otrzymają ci, którzy najszybciej i najlepiej odpowiedzą na pytania konkursowe. Dlatego nie ma na co czekać!
W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, które ukończyły 16. rok życia.
Sponsorem nagród jest Fundacja Narodowego Banku Polskiego
Komentarze
-
Integracja
04.12.2015, 10:25Zgadzam się z moim przedmówcą. Kolejny konkurs, gdzie tylko osoby z niepełnosprawnością mogą brać udział. Dlaczego ? Już wcześniej pisałam też o konkursie organizowanym przez Was „Człowiek bez barier!” czy tylko ukazywać powinno się ludzi niepełnosprawnych, którzy robią fajne rzeczy na rzecz środowiska, są przecież osoby pełnosprawni, które pomagają, działają, integrują, scalają, dają kopa wszystkim wokół (tego pozytywnego - oczywiście!). Przemyślcie...zanim znowu tylko dla osób z niepełnosprawnością coś zrobicie. Powinna się dziać integracja przez wielkie „I”. Pozdrawiam.odpowiedz na komentarz -
Zastanawia mnie jedno. Portal niepelnosprawni.pl czytają nie tylko ON, ale i osoby tzw. pełnosprawne. Tak jak portal np. informacyjny czytają różnego typu osoby. Jeśli na którymś portalu napisano by: konkurs tylko dla osób pełnosprawnych od razu byłoby larum, ale jeśli INTEGRACJA dzieli ludzi na lepszych (ON) i gorszych (pełnosprawni) to jest to w porządku. Gdzie przewodnia myśl integracji? Zamiast cieszyć się, że portal ten odwiedzają różni ludzie i polecają go kolejnym (akurat poleciłam go bardzo wielu osobom, bo akurat często mam kontakt z osobami niepełnosprawnymi albo z ich opiekunami) to sami nieco tak dzielicie.odpowiedz na komentarz
Dodaj komentarz