Zgłoś swoją organizację! Możesz dostać minigrant od IKEA Kraków
Do 20 lipca czeka IKEA Kraków na zgłoszenia organizacji lokalnych chcących otrzymać grant na swoje projekty. Wsparcie w ramach drugiej edycji projektu Minigranty otrzymają wybrane instytucje realizujące inicjatywy społeczne z zakresu edukacji i rozwoju dzieci lub wsparcia osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Minigranty IKEA Kraków to projekt wspierający organizacje, fundacje i inne podmioty, aktywnie działające w środowisku lokalnym. Program kierowany jest do instytucji zajmujących się wyrównywaniem szans rozwoju i nauki dzieci, działających na rzecz polepszania warunków życia rodziny oraz pomagających osobom starszym, chorym lub z niepełnosprawnością.
Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą minimum 2 instytucje, które otrzymają produkty IKEA o łącznej wartości 10 000 zł. W szczególnych, uzasadnionych przypadkach, kwota może ulec zwiększeniu. Aby wziąć udział w programie, przedstawiciele organizacji powinni zapoznać się z jego zasadami dostępnymi na stronie IKEA. Następnie, do 20 lipca 2018 roku włącznie, przesłać organizatorowi uzupełniony formularz współpracy i opis projektu.
Ubiegłoroczna edycja programu Minigranty cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do udziału zgłosiło się ponad 50 instytucji z Krakowa i okolic. Wsparcie w postaci produktów z asortymentu IKEA otrzymały 4 organizacje: Oddział Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu, Oddział Psychiatryczny Dziennego Pobytu w Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, prowadzona przez Fundację Promyk placówka Zielony Domek oraz Klub Ojców, działający w ramach Klubu Jędruś, Ośrodka Kultury Kraków – Nowa Huta.
Komentarze
brak komentarzy
Polecamy
Co nowego
- W 2025 roku nowe kryteria dochodowe w pomocy społecznej
- Rehabilitacja lecznicza Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. O czym warto wiedzieć
- Czego szukają pod choinką paralimpijczycy?
- Gorąca zupa, odzież na zmianę – każdego dnia pomoc w „autobusie SOS”
- Bożenna Hołownia: Chcemy ograniczyć sytuacje, gdy ktoś zostaje pozbawiony prawa do samodzielnego podejmowania decyzji
Dodaj komentarz