Czekamy na zdjęcia Twoich prac artystycznych!
Do Integracji wpływa mnóstwo zdjęć prac artystycznych osób z różnymi niepełnosprawnościami. Zdjęcia te zostaną przedstawione na telebimie podczas Wielkiej Gali Integracji w listopadzie br. Wybrane prace regularnie publikujemy na portalu Niepelnosprawni.pl i na Facebooku Integracji. Prześlij nam zdjęcie swojej twórczości!
Czekamy na Ciebie!
Nabór zdjęć Waszych prac trwa nadal. Mogą być wykonane manualnie (np. obraz, rzeźba, rękodzieło, itd.) i cyfrowo (np. fotografie, grafiki, itd.). Tematyka prac jest dowolna – z codziennego życia lub wakacji oraz ukazująca pasje i zainteresowania.
Sfotografowane prace, opatrzone imieniem i nazwiskiem autora należy wysłać na e-maila: tworczosc@integracja.org.
Dla osób lub instytucji, które wyślą najwięcej prac przewidywane jest pierwszeństwo w rezerwacji bezpłatnych biletów na Galę, która odbędzie się listopadzie, oraz możliwość zdobycia autografów i zrobienia zdjęć z tegorocznymi gwiazdami Wielkiej Gali Integracji.
Zobacz najnowsze prace!
fot. Mirosław Sobiech
Portret gwiazdy Marilyn Monroe wykonany przez poruszającego się na wózku Mirosława Sobiecha.
fot. Karina Rosół
Rękodzieło Kariny Rosół, która szydełkuje od 15 lat. Wyplatanie serwetek i maskotek to jej ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu.
fot. Paweł Majerczyk
fot. Paweł Majerczyk
Paweł Majerczyk, poruszający się na wózku, projektuje ubrania za pomocą ołówka, trzymanego w ustach. W niedalekiej przyszłości planuje zorganizować swój pierwszy pokaz mody w Warszawie.
fot. Magdalena Frydysiak
Rysunek Magdaleny Frydysiak, która urodziła się z wadami kończyn górnych i dolnych. To wesoła, miła i wrażliwa nastolatką, uwielbiająca rysować.
fot. Janusz Świtaj
fot. Janusz Świtaj
Zdjęcie autorstwa Janusza Świtaja, zdobywcy tytułu „Człowieka bez barier” w 2014 r. Porusza się on na wózku elektrycznym, do którego ma zamontowany statyw na aparat.
fot. Andrzej Pałka
Andrzej Pałka, podopieczny Środowiskowego Domu Samopomocy w Prawnie, wraz ze swoją pracą. Jego wielką pasją jest układanie puzzli z 2000, 3000 i 4000 elementów. Prace uczestnika zdobią ściany ośrodka.
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz